250 den Fazla Termale Ulaşın

Termal kaynaklar bakımından zengin Türkiye’de yaklaşık 50 ilde 250’den fazla termal tesis bulunuyor. Her yıl aynı tesiste tatil yapmak yerine 250 tesis arasında seçim yapma,farklı yerler ve mekânlar görme şansınız var.

Dilediğiniz Termale Dilediğiniz Tarihte Ücretsiz Gidin

Sistemimize kayıtlı termal sahiplerinin takas taleplerini değerlendirerek her yıl farklı tesiste termal tatil imkânına kavuşabilirsiniz. Termal tesis değiş tokuşu için sistemimizde kayıtlı tesislere il, ilçe veya tesis adı ile filtreleme yaparak ulaşabilirsiniz. Ayrıca, hangi mevsimlerde hangi tesislerin seçilebileceğini de sitemiz üzerinden görebilirsiniz.

Termal tesis seçmek için denize ve yerleşim yerlerine yakınlığı, ulaşım imkânları, tesisteki havuz ve banyolar, engelli bölümleri, çocuklar ve kadınlar için uygun bölümler, aile havuzları ve banyolarının durumu, alkollü içecek servisi durumu ve odaların durumu gibi maddelerle de filtreleme yapabilirsiniz. Ayrıca seçeceğiniz tesisi takas edebilir, devrenizi kiralayabilir veya satabilirsiniz.

Türkiye’deki onlarca tesisi tek tek aramak yerine www.termaltakas.com üzerinden istediğiniz kriterlere göre termal tesis seçme imkânı bulabilirsiniz.

Devre mülk veya devre tatilinizi takas edebileceğiniz termal tesis ve termal otellerin listesine buradan ulaşabilirsiniz.