Hemen Ücretsiz Takas Yapmaya Başlayın

Sistemi kullanabilmeniz için öncelikle değiş tokuş yapacağınız termal tesisi seçmeniz gerekiyor. Devre mülk veya devre tatil sahibi olduğunuz termal tesisinizi ve kişisel bilgilerinizi sisteme kaydettikten sonra diğer termal tesis devre sahipleri ile irtibata geçebilirsiniz. Seçtiğiniz tesisin devre tarihlerini de seçerek valizinizi hazırlamaya başlayabilirsiniz.

Türkiye’nin En Büyük Termal Platformunun Üyesi Olun

Takas yapacağınız termal sahibi ile ikili ilişkiler kurarak yeni dostluklar kazanabilir; farklı tesisler hakkında bilgi alarak bir sonraki dönem daha farklı tesiste tatil imkânı bulabilirsiniz. Böylece Türkiye’de ilk kez uygulanan değiş tokuş sistemi sayesinde eşsiz deneyimler yaşayabilirsiniz.
Sistemimizde istediğiniz her türlü tarzda termal tesis bulabilirsiniz. Termal seyahat planlarınızı yaparken Termal Takas seçeneğini mutlaka aklınızda bulundurun. Her yıl aynı tesiste tatil yapma zorunluluğunuzu ortadan kaldıran www.termaltakas.com sayesinde hayalini kurduğunuz bir tesis bulabilir, takas işlemlerine başlayabilirsiniz.

Termal Takas, onlarca termal tesis ve oteli sizin için bir araya getirdi. Üstelik tüm bu işlemler için herhangi bir ücret ödemeniz de gerekmiyor!

İyi tatiller…