Sektörü Takip Edin

Türkiye’de 250’den fazla termal tesis bulunuyor. Her tesisi yüzlerce kişi kullanıyor. Termal sulardan faydalanmak isteyen binlerce kişi, termal sektöründe araştırmalar yapıyor veya tesisleri kullanıyor. TermalTakas, sisteminde kayıtlı 380 binden fazla üyeyle sektörü takip etme fırsatı veriyor.

Hangi termal tesis yeni bir hizmet ekledi, hangi termal otel yatak kapasitesini artırdı, termal tatil hakları ile ilgili yeni düzenlemeler neler, devre mülklerle ilgili tüketici haklarında bir değişiklik var mı, en çok hangi termal tesis tercih ediliyor, takas yapmak istediğiniz tesisle ilgili şikâyetler var mı?

250+ Termal Tesis ve 380.000+ Üye İle Sektörü Takip Edin

Bu sorular gibi onlarca soruya cevap bulabileceğiniz bir platform olan TermalTakas, termal sektörünün nabzını tutuyor. Sistemimiz üzerinden sahibi olduğunuz termal tesisle ilgili yeni bilgileri veya eleştirileri paylaşabilirsiniz. Ayrıca diğer üyelere tatil için gitmek istediğiniz termal otel veya tesisle ilgili sorular da sorabilirsiniz.

TermalTakas, size beklediğinizden daha fazlasını sunmayı taahhüt ediyor. Türkiye’nin ilk termal tesis değiş tokuş sistemi olan TermalTakas ile termal sektöründe olup bitenler hakkında bilgi sahibi olabilir ve enformasyon sağlayabilirsiniz.

Sektöre yeni adım atıyorsanız mutlaka TermalTakas’a uğramalısınız! Yeni bir devre mülk mü arıyorsunuz? Sistemimiz, devre mülk sahiplerinin buluşma noktası… Termal sektörüyle ilgili son gelişmeleri ve haberleri de sistemimizde bulabilirsiniz. Ayrıca, bütün termal tesislerin internet sitelerine de TermalTakas üzerinden ulaşma imkânınız var!

Hemen ailemize katılın, termalleri araştırın ve eşsiz bir dünyaya adım atın!