Takas Talepleri Alın

Termal tesis takası öncesi devrenizi değiş tokuş yapmak için öncelikle takas taleplerini almanız gerekiyor. Diğer termal tesislerdeki devre sahiplerinin takas taleplerine sistemimizden ulaşabilirsiniz. Tesisini takas etmek isteyenlerin talepleri doğrultusunda değerlendirme yapabilirsiniz. Birden fazla takas talebi varsa, size uygun olan tesisteki devre sahibini seçmelisiniz.

Güvenli Değiş / Tokuş Sistemimizi Kullanın

Gerçek veya tüzel kişiler, sahip oldukları devre mülk veya devre tatillere göre sistemimize kayıtlıdır. Bu kişiler, devre haklarını takas etmek için sistemimiz üzerinden takas talebi gönderebilir. Bu taleplere bütün üyelerimiz ulaşabilir ve talebi değerlendirebilir. Sistemimizde kayıt oluşturduğunuzda sahip olduğunuz termali aktif hale getirmiş olursunuz.

Kayıtlı üyeler, sahip oldukları devreler, termal tesisler, tesislerin bulunduğu şehirler ve tesislerin konseptine göre takas talebi oluşturabilir. Talebe cevap vermek isteyen diğer üyeler, sistem üzerindeki mesajlaşma uygulaması ile takas talebi yapan üye ile kolayca iletişim kurabilir. Takas tekliflerinin özelliklerini ve devre tarihlerini değerlendirerek takas edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Takas taleplerine cevap verme zorunluluğunuz yok! Unutmayın; sistem tamamen gönüllü olarak “termal tesis devresi takas etme” prensibi ile kurulmuştur.

Siz isteyin, Termal Takas size aracı olsun! Takas talebinde bulunan devre sahibinin termal tesisini inceleyin, tarihleri gözden geçirin, sonra karar verin!