Yurt Dışındaki Tesisler Takas Yapılabiliyor Mu?

TermalTakas, Türkiye’deki 250’den fazla termal tesis ve termal otel ile ilgili işlemler için aracılık yapan bir sistemdir. Sistemimize yurtdışındaki termallerin de eklenmesi için çalışmalarımız sürmektedir.

Bu çerçevede;

  • Uluslararası resmî, hukukî ve teknik konulara ilişkin süreçlerin tamamlanmasının ardından yurtdışındaki termallerle ilgili de takas, kiralama veya satış işlemleri yapılabilecektir!
  • Yurt dışında yaşayan ve Türkiye’de herhangi bir ildeki termal tesiste devre mülkü veya termal hakkı bulunan kişiler, TermalTakas üzerinden her türlü işlemi yapabilmektedir!
  • Yurt dışında yaşayan termal sahiplerinin TermalTakas işlemlerinde Türkiye’deki üyelerimizden farklı olarak herhangi bir resmî veya hukukî işlem yapmasına gerek yoktur!
  • TermalTakas sistemi üzerinden herhangi bir termal takas, kiralama ve satış işlemi yapan yurt dışında yaşayan kişilerin “yurt dışında bulunmaları sebebiyle” yaşayabilecekleri sorunlarda TermalTakas taraf değildir!

Önemli not: Yurt dışındaki termallerle ilgili çalışmalarımız tamamlandığında takas yapılabilecek termallerin listesi sistemimize eklenecektir!